TRØNDELAG HUNDEFESTIVAL
ønsker velkommen til utstilling og valpeshow
 for deltagende raser 24.08 og 25.08-2019
i Flerbrukshallen, Selbu NB! innendørs utstilling

Camping ca 400m fra utstillingsplassen kontakt Selbu Camping post@selbucamping.no eller Tlf 73810180

Arrangør lørdag 24.08: Trøndelag Selskapshundklubb

GRUPPE 1 (alle, unntatt Border Collie, Shäferhund og Shetland Sheepdog) Irina Poletaeva: Australien Cattledog, Australian Kelpie, Australien Shepherd, Bouvier, Belgiske Fårehunder og Hvit Gjeterhund, Welsh Corgi Cardigan/Pembroke Bengt Åke Bogren: Collie rasene, Pyreneisk Gjeterhunder, Csaba Zsolt Lokodi: Bouvier des Flandres, Anne Indeergaard: Øvrige

GRUPPE 2 (alle, unntatt Leonberger): Branislav Rajic: Dobermann, Dvergpinscher, Engelsk Bulldog, Engelsk Mastiff og Landseer, Pyreneerhund, St Bernardshund KH/LH, Bengt Åke Bogren: Dansk-Svensk Gårdshund, Grand Danois, Berner Sennenhund, Csaba Zsolt Lokodi: Øvrige, Bullmastiff, Schnauzer S/P og Sort

GRUPPE 3: (alle) Irina Poletaeva: Airedale Terrier Annamaria Tarjan: Silky Terrier, Yorkshire Terrier: Branislav Rajic: Border Terrier, Fox Terrier glatt og Ruhår, Lakeland Terrier, Parson Russell Terrier og øvrige

GRUPPE 4: (alle): Bengt Åke Bogren

GRUPPE 5: (alle, unntatt Jagende Spisshunder, Finsk Spets, Norrbottenspets og Siberian Husky) Csaba Zsolt Lokodi: Akita, Alaskan Malamute og American Akita, Chow Chow, Eurasier, Keeshond, Klein og Mittel Spitz, Samojedhund, Shiba. Bengt Åke Bogren: Basenji Anne Indergaard: Øvrige og Eurasier og Finsk Lapphund

GRUPPE 6 og 7: (alle, unntatt Harehunder): Bracco Italiano, Stabijhoun og Rur: Annamaria Tarjan

GRUPPE 8: (alle, unntatt Retrieverrasene): Iuza Beradze: Barbet, Lagotto, Portugisisk og Spansk Vannhund Irina Poletaeva: Øvrige

GRUPPE 9: (alle) Irina Poletaeva: Puddelrasene, Bichon Frise, Bolognese, Kromforlander, Papillon, Phalene og Pekingneser Bengt Åke Bogren: Chinese Crested, Prazsky Krysarik, Russian Toy kort og langhår Bengt Åke Bogren: Cavalier King Charles Spaniel, King Charles Spaniel Iuza Beradze: Japanese Chin, Lhasa Apso, Løwchen, Malteser, Shit Tzu, Tibetansk Terrier Annamaria Tarjan: Øvrige og Tibetansk Spaniel

GRUPPE 10: (alle) Iuza Beradze

Arrangør søndag 25.08: Norsk Schnauzer Bouvier Klubb avd Midt-Norge

GRUPPE 1 (alle, unntatt Border Collie, Shäferhund) Irina Poletaeva: Bouvier des Flandres Anne Indergaard: Australien Catlledog, Australian Kelpie, Australien Shepherd, Belgiske Fårehunder, Hvit Gjeterhund, Scapendoes, Shetland Sheepdog, Branislav Rajic: Collie kort og Langhår, Welsh Corgi Cardigan og Pembroke. Iuza Beradze: Øvrige

GRUPPE 2 (alle, unntatt Boxer, Rottweiler og Newfoundlandshund) Iuza Beradze: Affenpinscher, Bourdeaux Dogge, Bullmastiff, Engelsk Bulldog, Grand Danois, Landseer, Pyreneerhund, Shar Pei. Annamaria Tarjan: Dansk-Svensk Gårdshund, Engelsk Mastiff, Leonberger, Newfoundlandshund, Pyreneisk Mastiff, Irina Poletaeva: Schnauzer rasene og Øvrige

GRUPPE 3: (alle) Branislav Rajic: Border Terrier, Fox Terrier Glatt og Ruhår, Lakeland Terrier, Welsh Terrier Csaba Zsolt Lokodi: Øvrige

GRUPPE 5: (alle, unntatt Chow Chow, Jagende Spisshunder, Finsk Spets, Norrbottenspets og Siberian Husky) Annamaria Tarjan: Finsk Lapphund Iuza Beradze: Akita Alaskan Malamute, Samojed og Shiba:  Branislav Rajic :Øvrige

GRUPPE 6: (alle, unntatt Harehunder og Bassett rasene): Bengt Åke Bogren

GRUPPE 7: Bracco Italiano, Stabijhoun og Rur: Csaba Zsolt Lokodi

GRUPPE 8: (alle, unntatt Retrieverrasene): Branislav Rajic

GRUPPE 9: (alle) Annamaria Tarjan: Bichon Frise, Bolognese, Japanese Chin, King Charles Spaniel, Lhasa Apso, Løwchen, Malteser, Papillon, Pekingneser, Phalene, Shih Tzu, Puddelrasene Branislav Rajic: Boston Terrier, Chihuahua kort og langhår Bengt Åke Bogren: Russisk Tsvetnaya Bolonka og Tibetansk Spaniel Csaba Zsolt Lokodi: Tibetansk Terrier Iuza Beradze: Cavalier King Charles Spaniel, Øvrige

GRUPPE 10: (alle) Bengt Åke Bogren

Juniorhandling lørdag:

Juniorhandling søndag: Torbjørn Stormoen

Med forbehold om dommerendring. Valper dømmes så langt som mulig av rasedommer. Påmelding via «min side» på www.nkk.no eller på mail: hundefestivalen@hotmail.com Innen 12.08. Valper kr 250,-, Voksne kr 400,- Juniorhandling kr 350,- Fra og med 3. hund med samme eier halv (gjelder ved påmelding innen fristen og ved samlet påmelding/betaling) Ved betaling etter fristens utløp +50% Kontonr.: 4202 40 20201 Magnus Husby Mob +47 980 57 681

VELKOMMEN TIL EN TRIVELIG HUNDEHELG !